شیوه بادی جت با استفاده از آب انجام می شود لذا از یک اسپری آب برای سست کردن سلول های چربی و برداشتن آن ها استفاده می شود . این محلول به جای از بین بردن ورقه های چربی که باعث تروما می شود ، آن ها را به کمک فشار جدا می کند . این کار موجب سالم ماندن بافت های همبند و رگ های خونی می شود که در نتیجه پیکر تراشی بدون درد و ناراحتی انجام می شود . بادی جت سلول های چربی را بر می دارد لذا در نواحی تحت درمان تجمع چربی به وجود نمی آید ولی نواحی دیگر می توانند تحت تاثیر اضافه وزن قرار بگیرند . در اکثر موارد برای انجام بادی جت فرد تحت بیحسی موضعی قرار می گیرد و احتمال فرورفتگی پوست یا برجای ماندن بافت نامنظم پوست خیلی کم است . تورم پس از عمل مختصر بوده و ناراحتی پس از عمل تنها چند روز دوام دارد .

بادی جت

هزینه ی بادی جت :

هزینه ی بادی جت معمولا از هزینه های لیپوساکشن متداول بیشتر می باشد . هزینه ی این روش به عوامل مختلفی نظیر هزینه های جراح ، هزینه های بیحسی و هزینه های بیمارستان یا تسهیلات جراحی و دارو ها یا لباس های بعد از عمل بستگی دارد .

مزایای بادی جت :

  • ظاهری طبیعی پس از انجام بادی جت حاصل می شود .
  • ماده پرکننده بدن به طور طبیعی که همان چربی می باشد .
  • کاهش عوارض و اثرات جانبی بادی جت در مقایسه با سایر روش ها
  • ماندگاری بیشتر بادی جت نسبت به روش های دیگر

عوارض باید جت :

بادی جت عوارض بسیار کمتری نسبت به روش های دیگر دارد و ایجاد فرو رفتگی و ناهمواری در پوست به احتمال خیلی کمی ایجاد می شود و در صورت ایجاد شدن بسیار مختصر و خفیف می باشد .

 

دستگاه بادی جت با به کار گیری آب انجام می شود . این دستگاه با سست کردن سلول های چربی ها آن ها را از بدن خارج می کند . این محلول به جای از بین بردن ورقه های چربی که سبب تروما می شود ، آن ها را به کمک فشار از هم  جدا می سازد ، با این کار باعث سالم ماندن بافت های هم بند  و رگ های خونی می شویم و در نتیجه پیکرتراشی بدون هیچ گونه درد و ناراحتی انجام می شود . دستگاه بادی جت به دلیل این که چربی ها را از نواحی تحت درمان بر می دارد ، باعث جمع شدن چربی در آن منطقه ی نمی شود ولی ناحیه ی های دیگر از بدن می توانند تحت تاثیر اضافه وزن قرار بگیرند . قبل از اقدام برای استفاده از دستگاه بادی جت بهتر است یک سری نکات درباره ی این دستگاه را بدانید .

کاندید های مناسب دستگاه بادی جت :

  • افرادی که دارای سن کم تر از 60 سال هستند .
  • افرادی که تجمع چربی آن ها در ناحیه ی خاصی از بدن از جمله : بازو ، شکم ، پهلو ، پشت ران و … باشد .

پس از استفاده از دستگاه بادی جت آیا ناحیه ی تحت درمان شل و آویزان می شود ؟

شل و آویزان شدن پوست پس از پیکرتراشی با بادی جت به دلیل برداشتن مقدار زیادی از چربی یک امری طبیعی می باشد اما این حالت را می توان با بستن شکم بند جلوگیری کرد و پس از چند هفته برطرف خواهد شد و بدن به شکل کامل فرم می گیرد  .

در روش پیکرتراشی بادی جت ، برش هایی کوچک و ریزی بر روی ناحیه ی مورد نظر اعمال می شود اما ممکن است برخی بیماران دچار عفونت از ناحیه برش های جراحی شوند دلیل اصلی به وجو آمدن عفونت عدم رعایت مراقبت های صحیح بعد از جراحی است که اگر محل برش ها تمیز نشده و در معرض آلودگی قرار گیرند ممکن است شاهد عفونت های شدید و آسیب رسان باشیم . از عارضه های احتمالی و خطرناک پس از عمل بافت مردگی و یا نکروز چربی است که این وضیعت عفونت جدی را با خود به همراه دارد .

دکتر سعید میرزا  مشاوره زیبایی – لیپولیز و لیپوماتیک ( لیپوماتیک , اولتراسونیک , مزایای لیپولیز , بو تاکس , کاربرد لیپوماتیک)

 

دکتر سعید میرزا  مشاوره زیبایی – لیپولیز و لیپوماتیک ( لیپوماتیک , اولتراسونیک , مزایای لیپولیز )