بهترین نتایج لیپوماتیک

لیپوماتیک روشی موثر برای برداشتن بافت های چربی می باشد. این روش به عنوان یک روش شناخته شده برای لاغری می تواند حجم قابل توجهی از چربی ها را تخلیه کند .در این مقاله قصد داریم درباره ی این مسئله که چه کسانی بهترین نتایج لیپوماتیک را دریافت می کنند صحبت کنیم .

بهترین نتایج لیپوماتیک لیپوماتی

لیپوماتیک نتایج مثبتی را در افراد به وجود می آورد اما میزان موفقیت در افراد زیر بیشتر می باشد :

  • افرادی که که دچار اضافه وزن زیادی نمی باشند و تقریبا دارای وزن متعادلی هستند که در واقع این افراد با کم کردن میزان چربی اندام خود به اندام ایده آل دست می یابند . همچون تخلیه ی چربی های پشت و کمر و بازو
  • افرادی که وزن ثابتی دارند و دائما وزن آن ها نوسان پیدا نمی کند ، می توانند به منظور زیبا سازی اندام خود عمل لیپوماتیک را انجام دهند و در واقع برای شکل و فرم دادن به اندام خود لیپوماتیک را برگزینند .
  • افرادی که با استفاده از رژیم و ورزش وزن خود را کاهش داده اند اما چربی در برخی از نقاط بدن آن ها باقی مانده است و نمی توانند آن ها را از بین ببرند . این مشکل در چاقی های زیر شکم یا پهلو ها دیده می شود .
  • افرادی که دارای اضافه وزن بالایی می باشند و قادر نیستند با رژیم گرفتن و ورزش کردن وزن خود را کاهش دهند و قصد دارند وزن خود را ثابت کنند .
  • افرادی که خواهان کاهش چربی های نقاطی از بدن خود هستند مثل چربی های شکم و یا ران ها .

البته باید به این نکته توجه کنید که در هر جلسه از لیپوماتیک می توان 9 لیتر چربی تخلیه نمود که 6 تا 8 کیلو وزن بیمار کاهش پیدا می کند که این میزان تخلیه چربی  لاغری قابل توجهی در افراد ایجاد می کند .

 

دکتر سعید میرزا  مشاوره زیبایی – لیپولیز و لیپوماتیک ( لیپوماتیک , اولتراسونیک )