جراح سینه در تهران

جراح سینه در تهران : اولین و مهم ترین اقدام قبل از انجام جراحی سینه ، انتخاب بهترین جراح سینه می باشد زیرا میزان مهارت جراح سینه اهمیت بالایی دارد .

جراحی سینه شامل اصلاح ظاهر سینه می شود و تکنیک های متفاوتی برای این امر دارد .

به طور کلی  هدف از انجام جراحی زیبایی سینه ایجاد تناسب اندام و افزایش زیبایی سينه ها است .

بهترين جراح سينه در تهران کیست یا چگونه بهترین جراح سینه در تهران را انتخاب کنیم ، رایج ترین سوالی است که متقاضیان جراحی سینه در ذهن دارند .

جراح سینه در تهران

خصوصیات بهترین جراح سینه چیست ؟

  • جراح سينه باید بدون در نظر گرفتن منافع مالی سلامت فرد را اولویت کار خود قرار دهد .
  • حتماً در جلسه مشاوره بگویید که هدفتان از جراحی سینه چیست تا جراح سینه با در نظر گرفتن وضعیت تان ، بهترین تکنیک را برای جراحی زیبایی سینه انتخاب نماید .
  • جراح سینه خوب با دادن دیدگاه کلی و مشاوره های مفید به فرد کمک خواهد کرد تا در مورد انجام جراحی سینه تصمیم گیری کند.
  • شرایط جسمی و عمومی بیمار را بررسی می کنند مانند مبتلا بودن به بیماری خاص ، مصرف داروی خاص ، حساسیت دارویی ، سابقه جراحی و غیره .
  • جراح سینه با تجربه ، اندام و چارچوب بدن فرد را مورد بررسی قرار می دهد تا بهترین نتیجه از عمل زیبایی سینه به دست آید .

انتخاب بهترین جراح سینه

راهکارهای متفاوتی برای یافتن بهترین جراح سینه وجود دارد اما برخی از روش ها بهتر هستند و افراد زودتر می توانند یک جراح سینه ماهر را انتخاب نمایند .

  • مرحله اول : افراد می توانند با پرس و جو از دوستان و اطرافیان یا سرچ کردن در مرورگرهای جستجو اینترنتی ، لیستی از نام جراحانی که عمل سینه انجام میدهند را تهیه کنند .
  • مرحله دوم : سپس به سایت جراحان سینه مراجعه کنید ، تخصص و مهارت و میزان تجارب هر یک از جراحان لیست را مورد بررسی قرار دهید.
  • مرحله سوم : چند کاندید را با توجه به مکان زندگی تان یا میزان مهارت انتخاب کنید سپس برای انجام مشاوره به مطب جراح سینه مراجعه نمایید و نمونه کارهایی که داخل مطب موجود می باشد را مشاهده نمایید تا با نحوه کار جراح سینه آشنایی بیشتری کسب کنید.

حتی می توانید با افرادی که در فواصل زمانی مختلف بعد از جراحی زیبایی سینه به مطب مراجعه می نمایند و از بیماران جراح سینه هستند ، صحبت کنید و میزان رضایت شان را بسنجید.

دقت داشته باشید که کسب نتایج مطلوب در راستای اعتماد به جراح سینه ماهر و با تجربه ایجاد خواهد شد.

 

جراح سینه در تهران

 

انواع تکنیک های جراحی سینه

مشکلات موجود در سینه خانم ها متفاوت بوده به همین منظور تکنیک های به کار برده شده برای هر یک از آن ها متفاوت می باشد.

  • تکنیک های جراحی زیبایی سینه عبارتنداز:

جراحی پروتز سینه

سایز سینه در برخی از خانم ها به طور مادرزادی کوچک می باشد یا ممکن است این کاهش سینه بر اثر افزایش سن اتفاق افتاده باشد.

کوچک بودن سینه ها زیبایی اندام خانم ها را کاهش داده و به دنبال آن اعتماد به نفس آن ها را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

در این صورت با قرار دادن پروتز سینه که دارای انواع مختلف سالینی یا سیلیکونی، اشکی یا گرد و غیره است می توان موجب بهبود شکل ظاهری سینه ها و افزایش سایز آن ها شد.

برای این کار جراح سینه در تهران یا هر شهر دیگری که در آن ساکن هستید با توجه به تکنیک خود یک یا چند برش در سطح سینه ایجاد کرده و پروتز را در سینه قرار می دهد.

 

جراح سینه در تهران

 

ماموپلاستی

سایز سینه در برخی دیگر از خانم ها بزرگ تر از حالت طبیعی و نرمال است که این امر نه تنها زیبایی فرد بلکه سلامتی او را نیز تحت تاثیر قرار داده و مشکلاتی همچون پشت درد، گردن درد، ایجاد محدودیت در ورزش کردن، عرق سوز شدن و غیره را به دنبال خواهد داشت.

با جراحی کوچک کردن سینه ، جراح حجم سینه ها را کاهش داده و به این ترتیب موجب بهبود وضعیت ظاهری آن ها خواهد شد.

لیفت سینه

عواملی چون شیردهی و افزایش سن موجب شل شدن سینه ها و افتادگی آن ها به سمت پایین خواهد شد.

با انجام عمل لیفت سینه پزشک برش هایی را جهت بالا کشیدن سینه ها ایجاد کرده و سپس آن ها را در موقعیت جدید بخیه می زند، با این کار سینه ها به سمت بالا کشیده شده و افتادگی آن ها برطرف خواهد شد.

پرسش و پاسخ جراحی سینه

ذهن افرادی که قصد جراحی سینه های شان را دارند مملوء از سوالاتی پیرامون این جراحی زیبایی است. در ادامه به تعدادی از شایع ترین و پر تکرار ترین سوالاتی که افراد هنگام مراجعه به دکتر سعید میرزا ، جراح سینه در تهران از ایشان می پرسند پاسخ خواهیم داد.

دلیل تغییر حالت سینه ها و افتادگی آن ها چیست؟

عوامل بسیاری همچون کاهش وزن شدید، افزایش وزن شدید، درمان سرطان سینه، افزایش سن، دوران بارداری و شیردهی در شل شدن سینه ها و افتادگی آن ها تاثیر دارند.

 

جراح سینه در تهران

 

بهترین زمان برای انجام جراحی سینه چه موقع است؟

این جراحی زیبایی محدودیت سنی ندارد ولی بهتر است افراد بعد از رشد کامل سینه ها که در بیشتر خانم ها بعد از 18 سالگی اتفاق می افتد برای انجام این جراحی زیبایی اقدام کنند.

توصیه می شود خانم های مجرد جراحی زیبایی سینه را به بعد از زمان بارداری موکول کنند زیرا سینه در اثر بارداری دستخوش برخی تغییرات شده و همچنین شیردهی بر روی فرم سینه ها تاثیر می گذارد.

نحوه انجام جراحی کوچک کردن سینه به چه صورت است؟

برای انجام ماموپلاستی یا همان جراحی کوچک کردن سینه فرد باید ابتدا تحت بیهوشی عمومی قرار بگیرد. در اقدام بعدی پزشک برشی را دور هاله سینه ایجاد نموده و آن را به طور عمودی تا ناحیه زیر خط سینه امتداد می دهد، سپس قسمت اضافی و آویزان برداشته شده، در صورت نیاز نوک سینه کوچک تر شده و در نهایت در جای طبیعی خود قرار می گیرد.

این حجم سینه است که وسعت برش ایجاد شده را مشخص می کند، چنانچه سینه بیش از اندازه بزرگ و پوست اضافی آن نیز زیاد باشد ممکن است جراح علاوه بر برش هایی که گفتیم یک برش افقی نیز بر روی چین افقی موجود در زیر پستان ایجاد کند.

آیا جراحی سینه نیاز به بستری دارد؟

به طور معمول افراد با صلاحدید پزشک و بعد از اینکه هوشیار شده و به شرایط نرمال رسیدند در همان روز از بیمارستان ترخیص خواهند شد.

عوارض جراحی سینه چیست؟

هر روش جراحی که برای انجام آن نیاز به ایجاد برش بر روی پوست و بافت اعضای بدن وجود داشته باشد با یکسری عوارض عمومی همراه است که جراحی زیبایی سینه نیز از این قاعده مستثنا نیست.

از جمله عوارض عمومی جراحی سینه می توان به تورم، کبودی، التهاب و درد اشاره کرد که موقتی بوده و با رعایت نکاتی همچون رژیم غذایی به مرور زمان کمتر شده و بعد از مدت زمان کوتاهی به طور کامل رفع خواهند شد.