درمان چاقی با لیپولیز اولتراسونیک

امروزه به دلیل مصرف غذاهای چرب و چیلی و همچنین کم تحرکی و بالا رفتن مصرف فست فود ، بسیاری از افراد دچار مشکلات چاقی شده اند که این امر در کاهش پیدا کردن اعتماد به نفس بسیار دخیل شده است . با ایجاد شدن این عارضه ها افراد به دنبال برطرف کردن آن به هر طریقی هستند بنابر این با خواندن این مقاله می توانید اطلاعاتی را در خصوص روش ها و تکنیک های لاغری به دست آورید . در ابتدا قبل از هر چیزی بهتر است گفته شود که درمان چاقی با لیپولیز اولتراسونیک یکی از روش ها ، برای رسیدن به تناسب اندام و لاغری است که در ادامه ی مقاله بیش تر درباره ی این موضوع صحبت خواهیم کرد .

درمان چاقی با لیپولیز اولتراسونیک

درمان چاقی با لیپولیز اولتراسونیک :

یکی از روش های کاهش چاقی ، دستگاه لیپولیز اولتراسونیک نام دارد ، این مکانیسم توسط امواج صوتی باعث کاهش دادن سایز و در نتیجه رسیدن به لاغری می شود . امواج دستگاه لیپولیز اولتراسونیک از انواع امواج مکانیکی هست . فرکانس این دستگاه بین 20 هرتز الی  200کیلوهرتز یعنی بیش از محدوده شنوایی انسان می باشد ، در اصل از  فرکانس امواج کوتاه برای رفع چربی های زیر پوست استفاده می شود . لیپولیز اولتراسونیک یک روشی مدرن و بدون جراحی و همچنین سریع برای برطرف کردن دائمی چربی های اضافی ناحیه پهلو ، شکم ، پشت ، ران ، غبغب ، سینه آقایان و … می باشد. دستگاه لیپولیز اولتراسونیک در فرکانس 40000 هرتز با سرعت بالا سبب لرزش سلول های چربی می شود و همین امر باعث می شود حباب های هوا در خارج و داخل سلول ایجاد شود و در پایان زمانی که حباب های هوا منفجر می شوند فشاری معادل با 200 بار به سلول وارد می گردد . این فشار در خارج از سلول سبب فشرده شدن سلول می شود . منفجر شدن این حباب ها در داخل سلول باعث ایجاد شکاف در غشا سلولی می شود درنتیجه تری گلیسرید به گلیسرول واسیدهای چرب آزاد تجزیه می شود . گلیسرول های محلول در آب به سیستم گردش خون رفته و برای تولید انرژی مورد استفاده قرار می گیرند ، اسید های چرب آزاد وارد کبد شده و در آنجا تجزیه می شوند.

در درمان چاقی با لیپولیز اولتراسونیک

  • یک سری نکات حائز اهمیت است که باید به آن توجه شود .
  •  با انتخاب کردن این روش ، هیچ آسیبی به پوست نمی رسانید .
  •  این دستگاه هیچ گونه دردی را در شما ایجاد نمی کند .
  •  برای هر نوع پوستی قابل استفاده است .

 لیپولیز اولتراسونیک از گرما برای رفع سلول های چربی استفاده می کند و همچنین برای ناحیه های بزرگ تر بهتر می باشد

سن استفاده از این دستگاه 18 سال به بالا می باشد البته در مواردی برای نوجوانان نیز این روش انجام می شود .

 

 

دکتر سعید میرزا  مشاوره زیبایی – لیپولیز و لیپوماتیک ( لیپوماتیک , اولتراسونیک , مزایای لیپولیز , بو تاکس , کاربرد لیپوماتیک)