لاغری توسط لیپوماتیک

لاغری توسط لیپوماتیک از سریعترین و موثرترین روشهای برداشتن چربی هایی است که تاکنون قادر به از بین بردن آن نبوده اید .

لاغری توسط لیپوماتیک

با کمک لیپوماتیک چربیهای جمع شده در نواحی مختلف از قبیل پهلو و ران ها و شکم را می توان از بین برد .

قبل از لیپوماتیک از دستگاه های دیگری مانند لیپولیز و لیپوساکشن استفاده میشد، در روش های ساکشن و  لیپولیز که منتهی به تخلیه چربی ها بود، نسبت به لیپوماتیک حالت تهاجمی تری داشت. این روش بدون مخاطره است و در جهان یک راه مطمئن برای کاهش وزن و تخلیه چربی است . لاغری توسط لیپوماتیک خطری برای  شخص متقاضی به دنبال ندارد و به طور معمول در یک جلسه نتیجه ی بسیار خوبی را به فرد ارائه میدهد. با کمک لیپوماتیک می توان تمامی قسمتهای بدن که دارای توده چربیست را تراشید و چربی های تجمع یافته در آن ناحیه را خارج کرد.

لازم به ذکر است در روش لیپوماتیک از بین بردن چربی به معنی سوزاندن آن ها نیست و واژه برداشتن چربی برای لیپوماتیک بهتر است.  دستگاه لیپوماتیک دارای یک موتور بادی و یک میله ی فلزی بسیار ظریف و حساس به نام کانولا می باشد که با وارد کردن هوای فشرده  حرکات نوسان، چرخش و ارتعاش را برای لوله کانولا القا می کند،و با داخل شدن به لایه های زیری پوست منجر به ارتعاش چربی ها و خرد شدنش می شود. لیپوماتیک با قدرت خود از سوختن چربی ها جلوگیری می کند و در واقع بافت های چربی را بدون هیچ گونه آسیب از زیر پوست بیرون می آورد و به همین علت مزیت فوق العاده ای را به متقاضیان ارائه میدهد و آن هم تزریق چربی بیرون خارج شده  دراندامهای دیگر است.

 

همچنین در لیپوماتیک حالت الاستینه ی پوست حفظ شده و دچار افتادگی نمیشود، با ورود کانولا هیچ آسیبی به بافت های بدن از قبیل عصب،  عضلات و عروق خونی وارد نمی شوداین روند باعث میشود تا مدت زمان جراحی کوتاه و دوره ی ریکاوری فردخیلی سریع اتفاق بیافتد.

دوره نقاهت بعد از لیپوماتیک حدوداً 3تا ۷ روز است.

بعد از عمل باید به مقدار کافی نوشیدنی مصرف کرد که از اتلاف آب بدن جلوگیری شود.

توصیه می شود در دوره نقاهت از نشستن خودداری کنند و بیشتردراز بکشند.

 

دکتر سعید میرزا  مشاوره زیبایی – لیپولیز و لیپوماتیک ( لیپوماتیک , اولتراسونیک )

دکتر سعید میرزا