مزایای بادی جت

شیوه های زیادی در جهان برای از بین بردن چربی های تجمع یافته در نواحی بدن وجود دارد كه یكی از جدید ترین های آن لاغری با بادی جت می باشد . در روش بادی جت به منظور تخلیه ی چربی های اضافی از فشار آب استفاده می شود . بعضی از مزایای بادی جت را ذكر می كنیم تا شناخت افرادی كه قصد دارند از این شیوه استفاده كنند بیشتر شود .

مزایای بادی جت

به دلیل استفاده از آب به منظور جدا كردن بافت چربی ها از یكدیگر ، چربی به دست می آید كه می توان آن را برای تزریق چربی به دیگر نواحی بدن استفاده نمود زیرا در روش های دیگر لیپوساكشن چربی تخلیه شده مرده به حساب می آید و نمی توان از آن مجددا استفاده كرد.

در زمان انجام بادی جت هیچگونه خونریزی رخ نمی دهد وبه این دلیل تورم ، كوفته شدن و درد قسمتی كه چربی از آن تخلیه شده است نسبت به روش های دیگر كمتر است و لذا این موضوع باعث می شود كه فرد دوره ی نقاهت كمتری داشته باشد و هر چه زودتر بتواند به انجام كارهای روزمره ی خود بپردازد .

چربی هایی كه با استفاده از روش بادی جت از نواحی بدن تخلیه می شوند ، برگشت ناپذیر اند و به طور دائمی از بین می روند .

یكی از بهترین مزایای بادی جت این است كه موجب جوان شدن پوست  ، مخصوصا پوست دست می شود . معمولا به تدریج چربی های زیر پوست خاصیت كلاژن سازی خود را از دست می دهند و این امر باعث می شود كه تعداد چربی های زیر پوست كم شود .

چربی تخلیه شده برای جراحی سینه و شكل دادن به باسن خانم ها استفاده می شود .

بادی جت برای درمان ژنیكوماستی نیز دارای كاربرد می باشد .

 

دکتر سعید میرزا  مشاوره زیبایی – لیپولیز و لیپوماتیک ( لیپوماتیک , اولتراسونیک )