پیکرتراشی با لیزر لیپولیز

این مقاله ارائه دهنده ی موضوعات پیکرتراشی با لیزر لیپولیز می باشد. برای کسب آگاهی لازم از دستگاه لیزر لیپولیزاین مقاله را مطالعه کنید.

پیکرتراشی با لیزر لیپولیز

مقدمه :

چاقی و افزایش وزن در چند سال اخیر به خصوص امروزه یک معضل بزرگی برای اکثر افراد شده است  و هزاران انسان را در دنیا رنج می دهد .

اضافه وزن به جزء آن که ظاهر انسان را نامتناسب و زشت جلوه دهد بلکه بیماری های فراوانی را نیز با خود به همره دارد.

نبود آگاهی لازم میان مردم ،در مورد تغذیه و عدم انتخاب روش مناسب برای كاهش وزن ، عوارض و آسیب های جدی را نیز با خود به همراه دارد.

با به وجود آمدن چربی های موضعی بیماری های دیابت ،كبدی، یبوست و التهاب روده بزرگ ، اختلالات روانی ، تنگی نفس و… برای فرد ایجاد می شود که بیشترین علل آن ناشی از چاقی می باشد. با بودن چربی های فراوان در بدن و به وجود آمدن بیماری ها باعث كاهش طول عمر و مرگ زود رس می شوید . نبود تناسب در اندام و انواع بیماری های  اشاره شده، سبب شده است افراد به تکاپوی برای راه حلی مناسب رفع چربی ها می گردند.

تکنیک های پیکرتراشی و دستگاه های آن می تواند راه حلی مناسب برای از بین بردن چربی های موضعی باشد، که در کم ترین زمان فرد را به اندام ایده آل خود می رساند. این دستگاه ها می تواند برای افرادی که در ورزش کردن و رژیم های غذایی نتوانسته اند به تناسب اندام برسند راه بسیار مناسبی باشد. در مطالب پایین درمورد یکی از این دستگاه ها بحث خواهیم کرد. ( پیکرتراشی با لیزر لیپولیز )

پیکرتراشی با لیزر لیپولیز :

تکنیک های پیکرتراشی شامل دستگاه های :

می باشد که در این مقاله راجع به دستگاه لیزر لیپولیز صحبت می کنیم.

دستگاه لیزر لیپولیز :

دستگاه لیزر لیپولیز روشی است برای از بین بردن چربی ها. این دستگاه با تخریب کردن سلول های چربی سبب به مایع در آمدن آن ها می شود.

یک وسیله ایی به نام فیبر نور لیزر وارد بافت های چربی می شود و با تابیدن اشعه ی لیزر، سلول های چربی را به صورت نیم مایع در می آورد و در انتها این چربی ها جذب بدن و یا از بدن تخلیه می شود.

باید این را به خاطر داشته باشید ،قبل از اقدام به جراحی برای دریافت شرایط چربی، یک جلسه مشاور حضوری رفته تا دریابید آیا جزو کاندید های این دستگاه هستید یا خیر.

 

کتر سعید میرزا  مشاوره زیبایی – لیپولیز و لیپوماتیک ( لیپوماتیک , اولتراسونیک , مزایای لیپولیز , بو تاکس , کاربرد لیپوماتیک)