کاندیدای مناسب لیپوماتیک

لیپوماتیک روشی نوین با کم ترین تهاجم است که به منظور رفع چربی های اضافی بدن و داشتن اندامی متناسب به کار گرفته می شود . عمل لیپوماتیک به صورت سرپایی و تحت بی حسی موضعی بدون نیاز به بیهوشی انجام می گردد و نتایج قابل قبولی را به جای می گذارد . ضمنا چربی های حاصل از این روش به هیچ عنوان سوخته نشده و بدون هیچ آسیبی از بدن تخلیه می شوند و مجددا قابل استفاده خواهند بود . در این مقاله در ارتباط با موضوع کاندیدای مناسب لیپوماتیک مطالبی را خدمت شما ارائه خواهیم داد .

کاندیدای مناسب لیپوماتیک شامل افراد زیر می باشند :

  1. افرادی که از داشتن شکم بزرگ و سفت اظهار نارضایتی می کنند و به دنبال روشی مناسب برای رسیدن به تناسب اندام می باشند . ضمنا درصورتی که پس از عمل پوست ناحیه ی شکم دچار افتادگی شد می توانند برای رفع این حالت از عمل جراحی آبدومینوپلاستی کمک بگیرند .
  2. افرادی که با وجود گرفتن رژیم های سرسختانه و انجام فعالیت های ورزشی هنوز هم وجود چربی های موضعی در برخی نقاط بدنشان موجب رنجششان شده است .
  3. افرادی که می خواهند طی زمانی کوتاه به نتایج ایده آلی برسند .
  4. افرادی که نمی خواهند پس از انجام عمل لیپوماتیک وزن خود را افزایش دهند .
  5. افرادی که از لحاظ روحی و روانی سالم هستند .

6.گروهی دیگر که قصد انجام این عمل را دارند اضافه وزن زیادی نداشته و تنها چربی ها در برخی نواحی بدنشان انباشته شده است .

تورم حاصل از عمل لیپوماتیک طی 6 ماه الی 8 ماه رفع می گردد و برای دیدن نتایج نهایی بایستی چند ماه صبوری کرد . از همان روز انجام عمل می توان پیاده روی را آغاز کرد و استحمام بدون آب داغ نیز مانعی ندارد .

 

دکتر سعید میرزا  مشاوره زیبایی – لیپولیز و لیپوماتیک ( لیپوماتیک , اولتراسونیک , مزایای لیپولیز , بو تاکس , کاربرد لیپوماتیک)

دکتر سعید میرزا