سوالات متداول پروتز سینه

در ابتدا قبل از این که مبحث سوالات متداول پروتز سینه را شروع کنیم برای فهم بهتر و درک بیشتر جراحی پروتز سینه، توضیح کوتاه و مختصری در خصوص عمل پروتز سینه خواهیم داد و سپس می پردازیم به پرسش و پاسخ درباره ی آن.

سوالات متداول پروتز سینه

جراحی پروتز سینه :

امروزه افراد بنا به دلایل متعددی از جمله نامتقارن بودن سینه، کامل رشد نکردن سینه، کوچک بودن سینه و یا به دلیل جایگزین کردن سینه ی از دست رفته ی خود به دلیل وجود غده یا سرطان، به عمل های جراحی سینه روی می آورند.

افراد به این هدف به جراحی پروتز سینه روی می آورند که،  سایز سینه افزایش پیدا کند، بهبود شکل و یا پری سینه انجام شود و با ایجاد برش و قرار گرفتن ایمپلنت یا همان پروتز در داخل سینه انجام شود.

تمام افرادی که متقاضی جراحی پروتز سینه هستند مطمئناً قبل از عمل سوالات بسیاری ذهن آن ها را به خود مشغول کرده است برای این که پاسخ سوالات خود را بگیرید با مطالعه ی ادامه ی مقاله می توانید آن ها را دریافت کنید.

سوالات متداول پروتز سینه :

بسیاری از مراجعین دکتر میرزا  مشاور زیبایی – لیپولیز و لیپوماتیک، سوالاتی را در رابطه با جراحی پروتز سینه مطرح می کنند که در این قسمت به برخی از آن ها پاسخ داده شده است.

  • جراحی سینه عوارضی را با خود به همراه دارد ؟

جراحی پروتز سینه نیز مانند سایر جراحی ها چه درمانی چه زیبایی، در صورتی که اقدامات و مراقبت های پس از آن به خوبی انجام نشود می تواند عارضه هایی را با خود به همراه داشته باشد. به همین منظور مراقبت پس از جراحی پروتز سینه را به بهترین نحو انجام دهید تا دچار مشکل نشوید.

  • آیا جراحی پروتز سینه مانع در شیردهی می شود ؟

پروتز سینه به دلیل مسدود نشدن عروق شیردهی اختلالی در شیردهی به وجود نمی آورد.

  • جراحی پروتز سینه عملی ماندگار است ؟

خیر زیرا امکان این که جراحی بر اثر عواملی مانند افتادگی پوست، افزایش سن و کاهش سایز بدن نیاز به تغییر و اصلاح داشته باشد  وجود دارد.

  • آیا جراحی پروتز سینه در هر سنی امکان پذیر می باشد ؟

به طور کلی می توان گفت که جراحی پروتز سینه برای کسانی که بالای هجده سال را دارند امکان پذیر است که البته جراح می بایست دخترهای جوان را بیشتر بررسی کند و در صورت  محیا بودن شرایط جراحی صورت بگیرد .

 

دکتر سعید میرزا  مشاوره زیبایی – لیپولیز و لیپوماتیک ( لیپوماتیک , اولتراسونیک , مزایای لیپولیز , بو تاکس , کاربرد لیپوماتیک)