بایدها و نبایدهای لیپولیز اولتراسونیک

در ابتدا قبل از این که بایدها و نبایدهای لیپولیز اولتراسونیک را بدانید بهتر است با این دستگاه بیش تر آشنا شوید . دستگاه لیپولیز اولتراسونیک یک تکنیکی نوین و کم عارضه در درمان چاقی موضعی است ، که با کمک گرفتن از این دستگاه می توانیم سلول های چربی را خورد کنیم و در پایان آن را به صورت مایع از بدن خارج کنیم . این دستگاه نام دیگری نیز دارد که به ( لیپولیز لیزری ) شناخته شده است . قبل از به کارگیری هر روشی بهتر است مطالعه ایی در خصوص آن تکنیک داشته باشید تا پس از استفاده از آن دچار مشکل نشوید . در ادامه ی مقاله یک سری بایدها و نبایدها را برایتان شرح دادیم ، با خواندن و عمل کردن به آن ها به رسیدن نتیجه ی مطلوب جراحی خود کمک کنید .

بایدها و نبایدهای لیپولیز اولتراسونیک

بایدها و نبایدهای لیپولیز اولتراسونیک :

باید بدانید این دستگاه نسبت به سایر دستگاه ها خون ریزی و کبودی های کم تری دارد .

اگر برای برطرف کردن اضافه وزنتان روش لیپولیز اولتراسونیک را انتخاب کرده اید بهتر است بدانید ، سن استفاده از این دستگاه 18 سال به بالا است . البته در مواردی دیده شده است برای نوجوانان نیز استفاده شده است .

اگر سابقه ی بیماری خاصی را دارید ، قبل از جراحی پزشک را مطلع سازید .

این تکنیک به پوست های سالم و طبیعی بدن هیچ آسیبی نمی رساند .

برای هر نوع پوستی قابل استفاده است .

ترشحات ناشی از جراحی سریع تر قطع می شود .

برخی از دستگاه ها برای از بین بردن چربی ها بر روی پوست سوراخ هایی ایجاد می کند که قطر سوراخ های ایجاد شده توسط این دستگاه کوچک تر است .

دوران نقاهت لیپولیز اولتراسونیک نسبت به سایر دستگاه ها کم تر است .

 

دکتر سعید میرزا  مشاوره زیبایی – لیپولیز و لیپوماتیک ( لیپوماتیک , اولتراسونیک , مزایای لیپولیز , بو تاکس , کاربرد لیپوماتیک)