سوالات متداول لیزر لیپولیز

در اکثر مواقع افراد قبل از اقدام به عملی سوال هایی در ذهن آن ها به وجود می آید ، پیدا کردن پاسخ این سوال ها در انتخاب راه رسیدن به هدف مورد نظر کمک خواهد کرد ، در ادامه به سوالات متداول لیزر لیپولیز خواهیم پرداخت .

  • اکثر افرادی که قصد عمل لیزر لیپولیز را دارند ، این سوال برایشان پیش می آید ، که آیا لاغری با لیزر لیپولیز نیاز به بستری دراز مدت و دوره ی نقاهت طولانی دارد یه خیر ؟

جراحی با دستگاه لیزر لیپولیز ، به دلیل استفاده از فیبر نوری برای تخریب سلول های چربی ، به طور هم زمان عروق خونی کوچک را بسته می کند ، به همین سبب از ورم و کبودی بیش از حد ، کاسته می شود .

دوره ی نقاهت حداقل بعد از یک هفته به پایان می رسد و نیازی به بستری شدن به مدت زمان طولانی ندارد .

سوالات متداول لیزر لیپولیز

  • در ذهن برخی از افراد این سوال پیش آمده : آیا لاغری با لیزر لیپولیز با لیپوساکشن مکمل یک دیگر می باشند ؟

متخصصان بر این باورند که ، لیزر لیپولیز برای لاغری ، درست است که برتری های زیادی نسبت به روش قدیمی تر لیپوساکشن دارد ، اما در برخی اوقات جراحان ترجیح می دهند از هر دو روش به صورت هم زمان استفاده کنند .

این کار در مواقعی که چربی ذوب شده بیش از mg500 باشد صورت می گیرد .

سوالات متداول لیزر لیپولیز

  • این سوال برای اکثر افرادی که این دستگاه را برای رفع چاقی انتخاب کرده اند پیش آمده است که آیا درمان لیزر لیپولیز برای تمام چاقی ها راه حل مناسبی است ؟

خیر . چاقی در افراد به سه دسته تقسیم می شود .

کسانی در دسته ی اول قرار می گیرند که به طور موضعی چاق هستند ، در اصل این افراد را نمی توان به عنوان افراد چاق در نظر گرفت و لیزر لیپولیز مناسب آن ها نمی باشد.

دسته ی دوم افرادی هستند که بدن آن ها یک دست چاق است ، این افراد هم مناسب این عمل نیستند ، و اما افرادی که این دستگاه برای آن ها بهترین راه است ، کسانی هستند که علاوه بر این که وزن بالایی دارند ، چربی ها به طور یک نواخت در بدن آن ها منتشر شده است .

 

 

 

 

دکتر سعید میرزا

مشاوره زیبایی – لیپولیز و لیپوماتیک

( لیپوماتیک , اولتراسونیک , مزایای لیپولیز , بوتاکس , کاربرد لیپوماتیک)