لیزر لیپولیز :

لیزر لیپولیز به وسیله ی گرما باعث تحریک سلول های چربی و در نتیجه آب شدن و خارج شدن چربی از بدن می شود ، به همین جهت این نوع روش را یک روش کم تهاجمی نام برده اند ، با مطالعه ی مطالب زیر خواهید فهمید لیزر لیپولیز چیست و چه افرادی می توانند از این روش استفاده کنند .

لیزر لیپولیز

این دستگاه در سازمان دارو و غذای کشور آمریکا در تاریخ ، 31 اکتبر 2006 به ثبت رسیده است .

لیزر لیپولیز برای برطرف کردن چاقی و دفع چربی ها به وسیله ی یک فیبر نوری لیزر داخل بافت ها قرار می گیرد و با تابش اشعه لیزر باعث نیمه مایع شدن چربی ها می شود . این چربی ها به راحتی در یک جلسه ی یک تا سه ساعته از بدن خارج می شود .

لیزر لیپولیز بر خلاف دستگاه لیپوساکشن سطح پوست را دچار ناهمواری نمی کند و در نتیجه پوست صاف و یک دست می شود . با انجام دادن این روش لایه های سطحی و زیرین پوست نیازی به لیپوساکشن ندارد و می توانید با استفاده از این روش به تنهایی به تناسب اندام برسید .

در روش لیپوساکشن به دلیل شل و آویزان شدن پوست ، بعد از انجام آن شما احتیاج به عمل مجدد دارید ، ولی دستگاه لیزر لیپولیز پوست را سفت و محکم می سازد و نیازی به عمل مجدد برای جمع کردن پوست ندارد .

این روش برای افرادی که دچار چاقی خفیف و متوسط هستند ، پیشنهاد می شود . کسانی که حجم چربی بالایی را دارند به تنهایی با لیزر لیپولیز نمی توانند به اندام ایده آل خود برسند ، این افراد علاوه بر لیزر لیپولیرز باید به وسیله ی دستگاه های دیگر ، لایه های عمیق پوست را تخلیه کنند .

کسانی می توانند از این دستگاه بهره گیرند که :

حجم چربی آن ها بین یک تا شش سانتی متر باشد .

افتادگی شدید پوست نداشته باشند .

جداره ی شکمشان با قوام و سفت باشد .

 

 

دکتر سعید میرزا  مشاوره زیبایی – لیپولیز و لیپوماتیک ( لیپوماتیک , اولتراسونیک , مزایای لیپولیز , بو تاکس , کاربرد لیپوماتیک)